Prikupljanje potpisa

Prikupljanje potpisa podrške kandidaturi Saše Jankovića za predsednika Republike Srbije biće organizovano u petak, 3. marta 2017. godine, na sledećim lokacijama:

Beograd: 

Prostorije Izbornog štaba Saše Jankovića, Palmotićeva 9, 1. sprat, od 12 do 20 časova

Subotica:

Kod Javnog beležnika, Jasmina Filipović Uzelac, Maksima Gorkog 8 (kod Sarićevog spomenika) od 9h do 17h

Prostorije GO DS, Matka Vukovića 8/2, od 16h do 21h

Prostorije Mađarskog pokreta – Magyar Mozgalom, Georgi Dimitrova 2/a, od 16h do 21h

Kikinda:

Prostorije GO Demokratske stranke, Vuka Karadžića 3, od 17 do 19 časova

Kovačica: 

Prostorije OO DS, Čaplovićeva 13, od 16 časova

Sombor:

Prostorije OO DS, Trg Svetog trojstva 1, od 15 do 21 čas

Novi Sad: 

Prostorije DS, Vojvođanskih brigada 24, od 15 do 21 čas

Tržni centar Lupus, Zmaj Jovina 26, od 16 do 21 čas

Prostorije Vojvođanskog kluba i Vojvođanske partije, Vojvođanskih brigada 17, I sprat, od 15 do 20 časova

Bač:

Prostorije OO DS, Bačka 4, od 17 časova

Sremska Mitrovica:

Kancelarija notara Maje Galečić, Svetog Dimitrija 19a, od 9 do 17:30

Kragujevac:

Prostorije javnog beležnika, Nikole Pašića 7, od 9 do 17 časova

Prostorije GO DS, Aleksandra Prvog Karađorđevića 118, od 17 do 21 čas

Despotovac:

Prostorije OO DS, Despota Stefana Lazarevića 2, od 17 časova

Knjaževac:

Prostorije OO DS, Trg oslobođenja 1, od 12 časova

Sokobanja:

Prostorije OO DS, Vosjilava Ilića 4, od 12 do 16 časova

Aleksandrovac:

Prostorije OO DS, TC Zelena pijaca, I sprat, od 10 do 18 časova

 

Lokacije za prikupljanje potpisa za subotu i nedelju:

Bačka Topola, Petefi brigada 6, subota 10-14h
Barajevo, Miodraga Vukovića 2, subota 10-18h
Batočina, Plato dr Zorana Đinđića bb, subota od 08h
Čukarica, Požeška 83a II sprat, subota 10-18h
Grocka, Kaluđerica, Vojvode Stepe Stepanovića 11, subota 09-19h
Inđija, Novosadska 21/4, subota 10-18h
Kanjiža, Lala 10, subota 08 -10h
Kikinda, Vuka Karadžića 3, subota 10-20h
Kraljevo, IV Kraljevački bataljon 15l, subota 10-16h
Kraljevo, Omladinska 57b, subota 11-18h
Kruševac, Kosančićeva 2, subota 08-17h
Kula, Maršala Tita 248, subota 09-21h
Kuršumlija, Palih boraca 30, subota od 10h
Lazarevac, TC Vrtić 7, subota 10-20h
Leskovac, Stojana Ljubića S17, subota 10-16h
Loznica, Jovana Cvijića, subota 11-18, nedelja 11-18h
Mladenovac, Kralja Petra I 174, subota 12-18h
Negotin, Trg Đorđa Stanojevića 17, subota 09-15h
Niš, Aleksandra Nenadovića 6a, subota 11-18h
Niš, Obrenovićeva 82/13, subota i nedelja 10-20h
Novi Beograd, Bulevar Zorana Đinđića 64, subota 10-20h
Novi Pazar, Lifata Burgerica 105, subota 10-18h
Novi Sad, Vojvođanskih Brigada 17/1, subota 09-15h
Novi Sad, Vojvođanskih Brigada 24, subota 08-15h
Novi Sad, Zmaj Jovina 26, petak 16-21h, subota, 11-21h,
Obrenovac, Miloša Obrenovića 114, subota 09-17h
Palilula, Ruzveltova 43-45, subota 10-20h
Pančevo, Vojvode Petra Bojovića 10, subota 12-17h
Pančevo, Vojvode Radomira Putnika 15, subota od 10h
Pećinci, Jove Neguševića 1, subota 10-18h
Požarevac, Kosančićeva 25, nedelja 09-18h
Požarevac, Voje Dulića 29, subota 09-18h
Požarevac, Voje Dulića 29, subota 09-18h
Prokuplje, Ratka Pavlovića bb, subota od 10h
Rakovica, Miška Kranjca 12, subota 10-20h
Savski venac, Miloša Pocerca 25, subota 10-20h
Senta, Glavni trg 18, subota 09-16h
Smederevo, Kralja Petra I 22, subota 14-18h
Sombor, Trg Svetog Trojstva 1, subota 09-14h
Sopot, Kneza Miloša 40, subota 16-18h
Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 19a, subota, 09-21h
Stara Pazova, Trg dr Zorana Đinđića bb/II, subota 09-12h i 16h-20h
Stari grad, Palmotićeva 9, subota 10-19h
Stari grad, Terazije 3/4, subota 10-20h
Stari grad, Terazije 29, subota 10-20h
Subotica, Georga Dimitrova 2, subota 10-13h
Subotica, Matka Vukovića 8/2, subota 09-14h
Surčin, Vojvođanska 84, subota 08-14h
Šabac, Pop Lukina 15, subota 10-15h
Šid, TPC Svetog Save 4-6 , subota 12-20h
Užice, Dimitrija Tucovića 36, subota 09-17h
Užice, Dimitrije Tucovića 97, nedelja 10-15h
Valjevo, Dušanova 8, nedelja 14-17h
Voždovac, Kruševačka 27, subota 10-20h
Voždovac, Ripanj, Avalska 180b, subota 10-20h
Vračar, Petrogradska 6, subota 10-17h
Vršac, Svetosavski Trg 10, subota 08-16h
Vršac, Vojnički Trg, nedelja 10-13h
Zemun, Karađorđev trg 34a, subota 09-20h
Zrenjanin, Kralja Aleksandra I Karađorđevića 4/1, subota 16-20h
Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra 298, subota 10-18h